Już kiedyś omawiałem grę która nosi nazwę Grand Theft Auto. Jest to bardzo dobra gra która ma swoich zwolenników ale i wrogów. Dobre gry zazwyczaj mają także konkurencję. Konkurencją dla GTA jest znana na całym świecie gra Mafia II. Jest to kontynuacja gry powstałej w 2002 roku. Najnowsza Mafia czyli 2 część wyszła w 2010roku. Więc jest to dość nowa gra warta zagrania w nią. W grze wcielamy się w bohatera który ma na imię Vito. Z każdym rozdziałem gry, gra staje się coraz trudniejsza. W grze możemy spotkać się z około piętnastoma rozdziałami. Na początku gry świat jest zaśnieżony a drogi bardzo śliskie. Gra jest dobrze zrobiona gdyż w tym okresie samochody dość ciężko się prowadzi. Jest to zjawisko bardzo realistyczne. Później ca swoje czyny Nasz bohater idzie do więzienia za swoje czyny. Tam uczy się walczyć i ćwiczy na siłowni. Gdy wychodzi z więzienia po kilku latach świat jest całkiem zmieniony. Vito wychodzi z więzienia bez niczego. Nie ma domy ani ubrań na zmianę. Jednak koledzy pomagają nam. Pod koniec gry czyli od trzynastego rozdziału gra polega praktycznie tylko na strzelaniu do wrogów. W grze jest zrobiona bardzo dobrze grafika oraz realizm gry. Bardzo fajnie i przyjemnie gra się w mafie. W grze jest bardzo dużo broni którą możemy kupować w nielegalnym sklepie lub ukraść ludziom. Jest także sporo samochodów. Nie musimy ich kupować. Można je kraść kierowcom amerykańskim. Gra ta jest dość długa jak na tak dopracowaną grafikę oraz ogólną wizualizację. Na pewno nie da się jej przejść w jeden dzień. Gra ta na pewno nie znudzi się tez po pierwszym dniu grania. Ciekawy świat zmusza nas prawdę mówiąc do grania. Mafia II wyszła zarówno na komputery jak na konsole. Na konsolach jest jeszcze lepsza grafika. A jeżeli mamy jeszcze dobre telewizory to grafika jest tak dobra że wydaje się jak byśmy byli w świecie gry. Cena najnowszej mafii to koszt około 150 złotych. Jednak wydaję mi się że warto wydać tyle pieniędzy ponieważ mafia jest to gra jedna z najlepszych w tym typie gier.

Sport na monitorze

Jeżeli chodzi o gry video to jest bardzo dużo rodzajów takich gier. Najpopularniejszymi grami video są gry sportowe. Dostarczają one wielkich emocji. W ostatnich latach an całym świecie oraz w Polsce bardzo popularnym sportem są walki MMA. Najpopularniejsza grą w której właśnie walczy się w MMA jest UFC. Najnowszą wersją tej brutalnej gry jest UFC Undisputed która została wydana w tym roku. W tę grę bardzo fajnie gra się we dwóch. Warto iść do kolegi lub powiedzieć koledze żeby przyszedł do nas i żebyśmy powalczyli w grze. Na pewno taka gra doniesie wam sporych wrażeń. Jest to taka gra w której nawet producenci się dziwili jak mogli ją tak zrobić. Co jest w niej tak dziwnego?. A no to że gra się w nią na konsoli. Jak wiemy w padach od konsoli Xbox 360 są cztery przyciski oraz dwie gałki.

A w grze UFC jest tak dużo kombinacji ciosów że jest to praktycznie niewykonalne. Jednak producenci dali radę i stworzyli bardzo dobrą grę. W grze możemy spotkać się z bardzo dobra grafiką. Jest ona prawie najważniejsza. Bardzo dobrze dopracowane są ciosy. Ich realność też jest bardzo dobra. Jest bardzo dużo ciosów które można zadać przeciwnikowi. W tą grę można grać również przez Internet z ludźmi z całego świata. Jest to bardzo dobra rozrywka. W UFC walczy się w specjalnych klatkach w której są maty. To właśnie w te maty zawodnik klepie gdy jest mu założona dźwignia. Nazwa tej gry wzięła się od amerykańskiej organizacji która zajmuje się walkami MMA. To dlatego gra ta posiada sporą ilość licencji na zawodników. W najnowszej części możemy spotkać nawet jednego polaka. W tej grze zwykle walczy się do czasu aż zawodnik się podda. Rzadko jest tak by dotrzymać do końca. Nawet jeżeli nie my znokautujemy zawodnika a gramy ze słabym zawodnikiem lub na słabym poziomie to potem przeciwnik próbuje nas znokautować. Czasem mu się udaje ale czasami nie. Walki w UFC są bardzo wiarygodne. Są praktycznie wszystkie ciosy jakie może zadać zawodnik w prawdziwych walkach. Nie można tylko kopać zawodnika w tył głowy. Można walczyć zarówno w stójce jak i parterze.

Tagi dopisane tematycznie temu wpisowi na blogu przez jego autora: , ,